Увійти на сайт

Що таке продовження ліцензії? Для чого це потрібно?

Ринок веб-технологій не стоїть на місці, продукти «Бітрікс» постійно удосконалюються, випускаються нові функціональні можливості модулів, оновлення інтерфейсу, нові версії.

Оновлення продукту виконується за технологією SiteUpdate, яка дозволяє без додаткових витрат завантажувати та встановлювати оновлення без залучення технічних фахівців. Оновлення не зачіпають публічну частину вашого сайту, не порушують контент і повністю виключають втрату даних.

Кожен користувач після покупки продукту може безкоштовно отримувати всі оновлення  протягом одного року. Надалі термін отримання оновлень можна продовжити.

Переглянути список останніх оновлень:
Крім того, активні оновлення на вашому проекті – це:
  • Гарантія стабільної роботи вашого сайту. Технічна підтримка користувачів з активними оновленнями проводиться по пріоритетному регламенту. 
  • Гарантія безпеки вашого сайту. Регулярні оновлення модуля «Проактивний захист» дозволяють убезпечити ваш сайт від вірусів і хакерських атак. 
  • Можливість доступу до безкоштовних рішень у каталозі «Marketplace» для поліпшення роботи та розширення можливостей вашого сайту.
  • Можливість користуватися хмарними сервісами, такими як «резервне копіювання сайту в хмару Бітрікс» і «прискорення сайту за CDN технологією». 
  • За допомогою оновлень завантажувати додаткові можливості для проекту, наприклад, перехід на більш функціональну редакцію або додаткові сайти.
  • Можливість використовувати технологію Композитний сайт» для прискорення завантаження вашого проекту.

Найвигідніший варіант - щорічно продовжувати свою копію продукту за допомогою Пільгового продовження. Пільгове продовження можна придбати протягом одного місяця і до одного місяця після закінчення активності оновлень. Вартість пільгового продовження оновлень на один рік становить 22% від ціни вашої редакції продукту.

Купити продовження: