Увійти на сайт

Який тип продовження мені потрібен?

Існує 2 типи продовження програмних продуктів «Бітрікс»:

Пільгове продовження – доступно протягом одного місяця і до одного місяця після моменту завершення терміну активності ліцензії, ліцензія продовжується рівно на один рік з моменту завершення попереднього періоду активності. Вартість пільгового продовження складає 22% від вартості вашої редакції програмного продукту «Бітрікс».

Стандартне продовження – доступно після закінчення одного місяця з дня закінчення активності ліцензії (з моменту закінчення активності пройшло більше 1 місяця). Термін активності ліцензії продовжується з моменту активації продовження рівно на один рік. Ви отримуєте можливість завантажити і встановити всі зміни й оновлення, які вийшли за весь попередній період, поки ви не користувалися оновленнями, а також ще протягом одного року з моменту покупки завантажувати нові оновлення. Вартість стандартного продовження складає 60% від вартості вашої редакції програмного продукту «Бітрікс».

Перевірити, який тип продовження необхідний вам, а також придбати його ви зможете за адресою (знадобиться ваш ліцензійний ключ). Ліцензійний ключ можна скопіювати в адміністративній частині вашого сайту/порталу в розділі «Marketplace -> «Оновлення платформи».

Подивитися вартість продовження для різних редакцій і продуктів можна в розділі «Купити»: виберіть програмний продукт «Бітрікс», що вас цікавить , далі на сторінці, яка завантажиться, перейдіть на вкладку «Продовження».

Наприклад, для продукту «Бітрікс: Управління сайтом».